سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا صبح امروز ۱۳ هزار و ۱۸۰ داوطلب در آزمون سراسری سال ۹۵ ثبت نام کردند.

 

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان جوان گفت: آزمون سراسری سال ۹۵ به منظور پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه و نیمه حضوری،‌ مجازی و پردیس‌های خودگردان ، دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دانشگاه پیام نور،‌غیر انتفاعی و غیر دولتی و همچنین کد رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد برگزار می‌شود.
وی افزود: ثبت‌نام برای شرکت در این دوره‌ها از روز گذشته دوشنبه ۱۹ بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد و تا روز چهارشنبه ۲۸ بهمن ماه ادامه دارد.
لازم به ذکر است دفترچه راهنما هم اکنون بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد.
توکلی گفت: تا صبح امروز ۱۳ هزار و ۱۸۰ داوطلب در آزمون سراسری سال ۹۵ شرکت کردند .
وی ادامه داد: هزینه ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سراسری امسال ۱۸۰ هزار ریال است که داوطلبان لازم است به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب آن را پرداخت کنند.
توکلی اظهار داد: کارت شرکت در آزمون تمامی داوطلبان از روز یکشنبه ۲۰ تیر ماه تا روز چهارشنبه ۲۳ تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.داوطلبانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی داوطلب شده‌اند، در زمان دریافت کارت باید برحسب مورد، کارت‌های گروه آزمایشی دوم و یا سوم خود را دریافت کنند.
وی در پایان گفت: آزمون سراسری سال ۹۵ در صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ تیر ماه در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود.