حجت الاسلام سید محمود مرتضوی هشترودی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – دبیر انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه از برگزاری کارگاه نیازسنجی پژوهشی در این انجمن خبر داد.

حجت‌الاسلام سید محمود مرتضوی هشترودی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه، دوره مقدماتی کارگاه نیازسنجی پژوهشی را ویژه طلاب خواهر و برادر سطح دو به بالا برگزار می‌کند.

دبیر انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه اضافه کرد: در این کارگاه حجت‌الاسلام محمدصالح مازنی مدیرگروه نیازسنجی پژوهشی حوزه‌های علمیه به تبیین مبانی، مدل‌ها و مدل مناسب علوم حوزوی خواهد پرداخت.

حجت‌الاسلام مرتضوی آغاز این کارگاه را از ۲۶ بهمن اعلام کرد و گفت: این کارگاه هر هفته در دو جلسه ۴ ساعته، در روزهای دوشنبه، صبح‌ها و عصرها برگزار می‌شود.

به گفته وی، اعطای گواهی معتبر پایان دوره و معرفی به مرکز نیازسنجی معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه، اولویت در همکاری پروژه‌های نیازسنجی از مزایای شرکت در این کارگاه آموزشی است.

وی افزود: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس قم، بلوار جمهوری، کوچه ۲ فرعی اول، سمت چپ، ساختمان دبیرخانه انجمن‌های علمی حوزه مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۳۲۹۳۸۲۱۸ (صبح‌ها از ساعت ۷ تا ۱۲) تماس بگیرند.