سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش گفت:تا صبح امروز ۱۳ هزار و ۷ نفر در دوره‌های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کرده‌اند.

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۵

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان،اظهارداشت: ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز یکشنبه ۱۸ بهمن ماه ۹۴ از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده و روز شنبه ۲۴ بهمن ماه پایان می‌یابد.

اخبار جدید:

وی افزود: تا صبح امروز ۱۳ هزار و ۷ نفر در این دوره ثبت نام کرده‌اند.
توکلی در ادامه گفت: اطلاعیه سازمان سنجش حاوی شرایط عمومی و اختصاصی و نحوه ثبت نام برای پذیرش در این دوره به همراه دفترچه ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد.
وی اظهار داشت: پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی صورت می گیرد و لازم است هر داوطلب به وسلیه ‌کارتهای عضو شبکه شتاب که پرداخت آنها فعال است با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و پرداخت ۲۰۰ هزار ریال بعنوان وجه ثبت نام نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

توکلی در پایان تصریح کرد: توصیه می‌شود پس از تکمیل فرم تقاضا نامه و دریافت کدپیگیری یک نسخه پرینت از فرم تکمیل شده و ثبت شده خود تهیه کنند.