سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهشی و آموزش عالی قرآنی کشور گفت: به پایان نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی قرآنی تسهیلات قرضه الحسنه میلیونی پرداخت می‌شود.

 

خوش منش رئیس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور در گفتگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: هم اندیشی مدیران گروه‌های آموزشی قرآنی، گامی در جهت توسعه آموزش عالی قرآنی، هم فکری برای برنامه ریزی‌های کلان و ایجاد تعامل دو سویه بین صف و ستاد است.
وی از حمایت پایان نامه‌های منطبق با اولویت‌های پژوهشی مطالعات قرآنی و اعطای تسهیلات بانکی به آنها در راستای برنامه‌های ملی و بین‌المللی پژوهشی و آموزش عالی قرآنی خبر داد و تصریح کرد: حمایت از فعالیت‌های قرآنی اقدامی است که هم اکنون در حال اجرا است و از پایان نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی قرآنی که به توسعه نظام سازی قرآنی کمک کند تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرضه الحسنه پرداخت می‌شود.
خوش منش خاطر نشان کرد: با تکیه بر حمایت‌های مادی و معنوی،  انتظار داریم با ایجاد وحدت نظر و عزم عمومی بین سرگروه‌های رشته‌های قرآنی و صاحب نظران مطالعات میان رشته‌ای قرآنی برای نقش آفرینی در نظام توسعه فرهنگ قرآنی، اقدامات جدی انجام دهیم.
لازم به ذکر است: آیین نامه حمایت از طرح‌های پژوهشی و پایان نامه‌های قرآنی و دستور العمل‌ اعطای تسهیلات در سایت وزارت علوم در دسترس است.