راهپیمایی 22 بهمن سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشگاه آزاد در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۶ غرفه با محوریت معرفی دستاوردهای این دانشگاه برپا خواهد کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، دانشگاه آزاد در اطلاعیه ای اعلام کرد: دانشگاهیان این دانشگاه هرساله برنامه های متنوع و باشکوهی را در دهه فجر برگزار و با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲  بهمن از بیداری اسلامی در کشورهای همسایه و مقابله با تحرکات تروریستی تکفیری‌ها و حرکت‌های آزادیخواهی و مقابله با شیطان بزرگ آمریکا و هم‌ پیمانان آن در هر نقطه از جهان دفاع و حمایت می کنند.

امسال نیز همانند سال های گذشته به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران تمامی واحدهای دانشگاه آزاد و سازمان مرکزی این دانشگاه برنامه های ویژه ای را برگزار کرده است.

هماهنگی و تجهیز ۶ غرفه در مسیر راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن، انجام تبلیغات و فضا سازی محیطی، برگزاری دو نمایشگاه ریشه ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در سازمان مرکزی، هماهنگی ۴۰۰ واحد دانشگاهی برای برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های دهه مبارک فجر، تهیه و توزیع بلیط های جشنواره فیلم فجر، تهیه کلیپ اختصاصی به مناسبت دهه فجر تنها گوشه ای از فعالیت های ستاد بزرگداشت دهه فجر سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی است.