تربتی نژاد، دانشگاه فرهنگیان گرگان سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – گرگان – سرپرست دانشگاه فرهنگیان پردیس امام خمینی (ره) گرگان از برگزاری یادواره ۲۴ شهید دانشگاهی و معلم این دانشگاه در استان گلستان همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، بهجت تربتی نژاد پیش از ظهر دوشنبه در جمع اصحاب رسانه گلستان اظهار کرد: این یادواره از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه با حضور نماینده ولی فقیه در استان گلستان و در سالن فارابی دانشگاه فرهنگیان پردیس امام خمینی (ره) خواهران برگزار می شود.

تربتی نژاد با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا یکی از برنامه های برجسته کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی است، گفت: همه دانشگاه های مرکز استان زیر نظر کمیته دانشجویی فعالیت می کنند و در حال اجرای تمام برنامه های مدون و مصوب در جلسات هستیم.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون چهار برنامه شاخص مسابقه پیامکی و وبلاگ نویسی، همایش اساتید و کارکنان دانشگاه، پیاده روی تپه نورالشهدا با حضور مسئولان همه دانشگاه های مرکز استان و مسابقه ورزشی شامل فوتسال آقایان و والیبال بانوان با حضور کارکنان و اساتید دانشگاه ها برگزار کرده ایم و ۲۶ بهمن ماه نیز جشنواره متمرکز علمی، فرهنگی و اجتماعی را در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: برگزاری یادواره شهدای ۲۴ شهید در ایام دهه فجر انقلاب، با هدف تبیین نقش ارزنده شهدا در پاسداشت حریم و حرمت های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان پردیس امام خمینی (ره) گرگان با بیان اینکه خانواده های شهدا در داخل و خارج از استان نیز دعوت شده اند، اظهار کرد: همه دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی، فنی و حرفه ای و سایر دانشگاه های استان در این برنامه حضور خواهند داشت.

تربتی نژاد همچنین از تحصیل ۶۱۰ دانشجوی خواهر در هفت رشته مقطع کارشناسی پیوسته و سه رشته مقطع کارشناسی ناپیوسته در این مرکز دانشگاهی خبر داد.