26-200.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر عملیات اجرایی خوابگاه ۶۰۰ نفری دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور معاون سیاسی استاندار، رئیس دانشگاه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان آغاز شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه همدان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه همدان در این آئین گفت: پروژه ساخت خوابگاه دخترانه ۶۰۰ نفری طی ۱۸ ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

دکتر “سیدحبیب‌اله موسوی‌بهار” با بیان اینکه این خوابگاه با ۷۸۰ متر زیربنا و ۹ میلیارد تومان اعتبار تا ۱۸ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: اعتبار این پروژه به صورت مشارکتی از وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تامین می‌شود.

وی با اشاره به اینکه محل احداث این خوابگاه از نظر تفریحی و فضای زیستی در موقعیت مطلوبی قرار دارد، اعلام کرد: پس از تکمیل و بهره‌برداری از خوابگاه دخترانه ۶۰۰ نفری، کلیه خوابگاه‌ها از سطح شهر جمع‌آوری شده و به این مکان انتقال می‌یابد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان نیز اعلام کرد: با وجود همه تنگناهای اقتصادی و تحریم‌های دشمن و محدودیت‌هایی که برای نظام به وجود آورد، دولت توانست از این محدودیت‌ها استفاده کند و اقتدار نظام را به رخ جهانیان بکشد.

“محمدابراهیم الهی‌تبار” گفت: امسال ۴۲۰ میلیارد تومان پروژه در سطح استان کلنگ‌زنی و افتتاح شده که ۷۰ میلیارد تومان آن مربوط به کلنگ‌زنی و احداث است.