سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون آموزشی وزیر علوم از اتمام بازنگری رشته مقطع‌های قدیمی دانشگاه‌ها تا ۲ ماه آینده خبر داد.

شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بازنگری تمام رشته‌ها و رشته مقطع‌های قدیمی دانشگاه‌ها انجام شده و تنها یک مورد مانده است. بازنگری‌ها در ۶۰۰ رشته مقطع از مجموع دو هزار و ۲۰۰ رشته مقطع که بیش از یک سال قدمت داشتند، صورت گرفته و بیش از ۹۵ درصد به روز شده است.
وی ادامه داد: فقط کارهای ویرایشی در حال انجام است که به تدریج روی سایت وزارت علوم قرار می‌گیرد و آن‌هایی که باقی مانده است تا دو ماه آینده به اتمام می‌رسد.
شریعتی نیاسر عنوان کرد: بنابراین به زودی ویرایش بازنگری‌ها تمام می‌شود و بعد از استقرار روی سایت وزارت علوم و ابلاغ به دانشگاه‌ها، اجرای آن برای تمام ورودی‌ها لازم است.
وی خاطرنشان کرد: بخش علوم انسانی در اختیار شورای تحول علوم انسانی قرار گرفته است که آن‌ها به تدریج کار می‌کنند و در اولین فرصت بازنگری‌ها را به ما تحویل می‌دهند تا پس از تأیید شورای عالی برنامه‌ریزی آن‌ها را هم روی سایت وزارت‌خانه قرار دهیم.