نشریات دانشجویی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: نهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی طی روزهای ۱۱ تا ۱۳ اسفند ماه در دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، فضل الله ایرجی کجوری گفت: همزمان با جشنواره نشریات دانشجویی نمایشگاهی نیز در روزهای برگزاری اختتامیه این جشنواره برپا می شود که شامل ۳ بخش اصلی و یک بخش ویژه خواهد بود.

وی افزود: در بخش اصلی، هر یک از زیر نظام های آموزش عالی شامل دانشگاه های وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد، پیام نور، علمی کاربردی و فنی و حرفه ای نشریات دانشجویی در حال انتشار در دانشگاه ها و واحدهای تحت پوشش خود را به نمایش می گذارند.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم اظهار داشت: در بخش ویژه نیز نشریات راه یافته به مرحله نهایی داوری جشنواره تیتر ۹ در معرض بازدید عموم قرار می گیرند.

ایرجی کجوری با اشاره به انجام داوری های نهایی در ۱۵ بهمن ماه عنوان کرد: آثار رسیده به جشنواره تیتر ۹ طی دو مرحله مقدماتی و نهایی توسط استادان مطرح دانشگاهی و فعالان خبره مطبوعاتی کشور داوری شده است.

وی اضافه کرد: در این مراسم حائزان رتبه های برتر محورهای ۲۴ گانه بخش آثار برتر، محورهای ۱۴ گانه بخش نشریات برتر و نیز ۴ محور بخش ویژه معرفی و مورد تقدیر قرار می گیرند.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با اشاره به تعویق برگزاری اختتامیه این جشنوراه از دی ماه به اسفند ماه گفت: به دلیل فراهم شدن امکان حضور حداکثری دانشجویان در اختتامیه و نمایشگاه جشنواره تیتر ۹، با در نظر داشتن تقویم آموزشی دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد و جلوگیری از تقارن با ایام امتحانات پایان ترم و ثبت نام نیمسال دوم سال تحصیلی زمان برگزاری این جشنواره به تعویق افتاد.