71-35.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  در چهارمین روز از دهه فجر پروژه‌های دانشگاه پیام نور همدان با حضور استاندار و فرماندار همدان و مسئولان استانی افتتاح شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه همدان، رئیس دانشگاه پیام نور همدان در آیین افتتاح پروژه های این دانشگاه اظهار کرد : مجتمع کارگاهی فنی و مهندسی دانشگاه پیام نور با اعتبار ۱۰میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

صفی اله صفایی افزود: این پروژه به مساحت هزار و ۲۰۰ مترمربع از سال ۸۹آغاز شده است.

وی با اشاره به احداث ۱۲ باب آزمایشگاه در این دانشگاه بیان کرد: این واحدهای آزمایشگاهی شامل رشته‌های شیمی، فیزیک، کشاورزی و زیست شناسی است که از سال ۹۰آغاز شده است.

وی تصریح کرد: هزینه سکوبندی و کابینت این آزمایشگاه‌ها ۲میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال است. ۱۲باب آزمایشگاه با اعتبار ۳میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های متعدد توسط این دانشگاه گفت: برگزاری همایش بین المللی میرسیدعلی همدانی، همایش ملی رویدادهای مدیریت ورزشی، همایش ملی بحران آب و راه‌های برون رفت، المپیاد ورزشی دانشجویان دختر پیام نور کشور و برگزاری مدیریت جشنواره کرسی‌های آزاد اندیشی دانشگاه‌های پیام نور کشور و یادواره شهدای استانی و شهدای غواص از جمله برنامه‌هایی است که دانشگاه پیام نور همدان در سالجاری برگزار کرده است.