حوزه علمیه خواهرانسایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیرکل پژوهش‌های عمومی حوزه‌های علمیه خواهران از اجرایی شدن طرح آموزش نرم‌افزارهای محتوایی و ابزاری در مدارس علمیه خواهران سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، حسین اسحاقی با بیان اینکه نقش فناوری‌های نوین در افزایش سطح کمی و کیفی پژوهش‌ها همواره مورد تأکید جامعه آموزش عالی بوده است اظهار داشت: دلیل این مدعا، نامگذاری روز ۲۵ آذرماه از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به نام ‹‹هفتۀ ملی پژوهش و فناوری» است.

وی گفت: البته فرهنگ سازی استفاده از فناوری‌های نوین، شرطی لازم برای تحقق شعار محوری «هر طلبه یک پژوهشگر» است.

وی افزود: در همین راستا معاونت پژوهش در نظر دارد، نخستین دوره هدایت شده کارگاه آشنایی و چگونگی بهره‌گیری اساتید و طلاب سطح ۲ و ۳ ملزم به تدوین پایان‌نامه و تحقیق پایانی از فناوری‌های نوین را در قالب طرح «آموزش نرم‌افزارهای محتوایی و ابزاری» اجرا کند.

مدیرکل پژوهش‌های عمومی حوزه‌های علمیه خواهران ادامه داد: بر این اساس، استان‌های متقاضی برگزاری این دوره لازم است با توجه به هماهنگی‌های اسکان، پذیرایی و تجهیز کارگاه که بر عهده استان است، اقدام کرده و درخواست برگزاری کارگاه را از طریق اتوماسیون تا تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ به این معاونت اعلام کنند.

اسحاقی بیان کرد: با توجه به اینکه هزینه‌های مربوط به استاد(حق التدریس و ایاب ذهاب) بر عهده معاونت پژوهش است؛ از این رو نظر به محدودیت‌های بودجه‌ای و زمانی، اولویت‌بندی‌ها بر اساس تاریخ ارسالِ درخواست صورت خواهد گرفت.