01-495.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام ۳هزار و ۳۸۲ داوطلب در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: ثبت نام در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای از روز ۱۴ بهمن‌ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده است و تا روز سه‌شنبه ۲۰ بهمن‌ماه ادامه دارد.

وی افزود: به کلیه داوطلبان توصیه می‌شود در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های منتشر شده در صورت واجد شرایط بودن نسبت به دریافت پرینت کارت خود اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد ظرفیت پذیرش دوره‌های مذکور اظهار کرد: ظرفیت پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای جمعا ۳۰۵ هزار و ۳۳۲ نفر است که از این تعداد ۱۶۱ هزار و ۶۱۹ ظرفیت برای داوطلبان آزاد و ۱۴۳ هزار و ۷۱۳ نفر برای شاغلان است.

توکلی، با بیان اینکه تعداد کد رشته‌ محل‌ها چهار هزار و ۶۳۳ کد رشته محل است، افزود: از میان کد رشته محل‌های مذکور پذیرش در چهار هزارو ۶۱۰ کد رشته محل به صورت متمرکز و ۲۳ کدرشته محل به صورت نیمه متمرکز صورت می‌پذیرد.