قزوین سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – قزوین- نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: امام فرمود کسی که با شورای نگهبان در می‌افتد مفسد است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی صبح پنجشنبه در مراسم گرامیداشت دهه فجر که در مسجد جامع شال برگزار شد، اظهار کرد: قبل از انقلاب در شرایطی بودیم که اجانب بر کشور مسلط بودند و کشور را ملک طلق و مردم را هم عمله خود می‌دانستند و هر روز مسئله‌ای از اسلام زیر پا گذاشته می‌شد.

وی با بیان این‌که پیش از پیروزی انقلاب فروش مشروبات الکلی در کشور رواج داشت و حجاب را از میان برداشته بودند، تصریح کرد: زمانه‌ای را گذراندیم که بهترین و مؤمن‌ترین شخصیت‌های مملکت در زندان و زیر شکنجه بودند و در نهایت به شهادت رسیدند و در عوض دزدترین و وحشی‌ترین افراد بر مردم حکومت می‌کردند.

امام‌جمعه قزوین اظهار کرد: به برکت امام، خون شهدا، انقلاب اسلامی، مقاومت و ایثار مردم، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های شهدا در شرایطی قرار داریم که انقلاب پیروز شده، به مرز پختگی و چهل سالگی رسیده و در چهل سالگی ثمرات این درخت تناور را شاهد خواهیم بود.

وی تصریح کرد: پیروزی‌های سوریه، عراق و عزت فلسطین از ثمرات این انقلاب است و در حالی که سوریه به مرز سقوط رسیده بود و عراق به شدت گرفتار داعش بود، به واسطه حضور و رشادت‌های سردارانی چون قاسم سلیمانی از آن وضعیت نجات پیدا کردند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین به توان موشکی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و یادآور شد: امروز به برکت انقلاب اسلامی توان موشکی کشور در بالاترین سطح قرار گرفته و برد موشک‌های نقطه زن ما تمام منطقه را تحت پوشش قرار می‌دهد.

آیت‌الله عابدینی اضافه کرد: موشک‌های ما به خوبی می‌توانند ناوهای هواپیمابر امریکایی را به نابودی بکشانند و آن‌ها به خوبی از توان نظامی جمهوری اسلامی ایران آگاهند و از این قدرت نظامی هراس دارند و این پیشرفت‌ها را مرهون تلاش‌های امامی هستیم که پیش از انقلاب، در خودش انقلاب ایجاد کرد.

وی اظهار کرد: امام با مناجات‌های شبانه و اعتقاد قلبی و راسخ به خداوند متعال، به گونه‌ای که حتی در هواپیما هم نماز شب را ترک نکرد توانست انقلاب ایران را هدایت و راهبری کند و امروز هم انقلاب به‌دست انسانی بزرگ قرار دارد که مستضعفان عالم او را رهبر خود می‌دانند.

امام‌جمعه قزوین با بیان این‌که در نگاه دین همه باید تلاش کنیم تا حزب دین پیروز شود، تصریح کرد: پیروزی احزاب به هر طریق و بدون نگاه دینی اشتباه است و باید ایمانی زندگی کنیم و اسباب‌بازی دیگران قرار نگیریم و بر اساس عقل و منطق عمل کنیم.

کسی که با شورای نگهبان در می‌افتد مفسد است

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: بنی‌صدر با سپاه، شورای نگهبان و امام در افتاد و این نوع نگرش و عملکرد جز این‌که کشور را به دامان انگلیس و امریکا می‌برد چه هدفی می‌توانست داشته باشد؟

وی با بیان این‌که عده‌ای با طرح برخی از موضوعات می‌خواهند خاندان امام را منحرف کنند، بیان کرد: امام خمینی (ره) فرموده کسی که با شورای نگهبان در می‌افتد مفسد است؛ کجا امام فرمود بعد از من، فرزندان و نوه‌های من به قدرت برسند؟ امام انقلاب کرد تا سیستم موروثی بودن حکومت را از میان ببرد.

آیت‌الله عابدینی تأکید کرد: امام با قلدری و چپاول گری مخالف بود و بساط آن را جمع کرد و دوباره نمی‌گذاریم عده‌ای بساط شاهنشاهی به پا کنند. همانگونه که امریکا، انگلیس و وهابیت هم قول شده‌اند تا به شورای نگهبان که قلب تپنده نظام و سیانت از قانون و رهبری است بتازند، عده‌ای هم در داخل همین هدف را دنبال می‌کنند.

امام‌جمعه قزوین با تأکید بر این‌که برخی‌ها تلاش می‌کنند خود را به‌عنوان رهبر جامعه جا بزنند، خاطرنشان کرد: این کشور و انقلاب اسلامی صاحب رهبری است که با قدرت انقلاب را پیش می‌برد و نیازی به رهبری عده‌ای ندارد و شما اگر هنر دارید رهبر خانواده خود باشید که از فتنه‌گری های آن‌ها جلوگیری کنید.

وی بیان کرد: این ملت هیچگاه خون شهدا را زیرپا نمی‌گذارند و رهبرشان را رها نمی‌کند و در مقابل فتنه‌ها و فتنه گران و کسانی که اراده کرده‌اند نور خدا را خاموش کنند با قدرت خواهند ایستاد و خداوند وعده داد اداره جهان به‌دست بندگان شایسته خواهد افتاد.