1431155570254_139208270946095501561293.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص آمار نقل و انتقالات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۴ گفت: با درخواست ۱۴ هزار و ۶۹۰ نفر برای نقل و انتقال در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۴ موافقت شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علیرضا صامت مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این مطلب در خصوص نقل و انتقالات دانشجویی گفت: به منظور نقل و انتقالات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۴-۹۵ تعداد ۲۰ هزار و ۲۴۸ نفر در سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کردند.

مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص این آمار گفت: از این آمار تعداد هزار و ۹۳۵ نفر مشمول ماده ۱ آیین نامه (ازدواج دانشجویی)، تعداد ۲ هزار و ۶۸۴ نفر ماده ۲(خانواده شهدا و ایثارگران)، هزار و ۹۶ نفر براساس بیماری و معلولیت، ۵ هزار و ۴۱۷ نفر براساس جدول هم ترازی، ۷ هزار و ۳۴۹ نفر براساس ماده ۱۲ آیین نامه (فاقدین شرایط) و مابقی متقاضیان سایر موارد را شامل می شود.

صامت به تعداد پذیرفته شدگان متقاضی نقل و انتقالات اشاره کرد و افزود: با درخواست ۱۴ هزار و ۶۹۰ نفر موافقت و با درخواست ۳ هزار و ۸۱۹ نفر مخالفت شده است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ، وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به شروع کلاس ها و پایان زمان ثبت نام نیمسال دوم ۹۵-۹۴ امکان ثبت درخواست جدید در سامانه وجود ندارد و افرادی که پیش از این در سامانه نقل و انتقالات ثبت نام کرده اند می توانند با مراجعه به این سامانه از وضعیت درخواست خود آگاه شوند.

مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به پذیرفته شدگان گفت: دانشجویانی که با درخواست آنها موافقت شده باید جهت ثبت نام به واحد مقصد مراجعه کنند.