سعید محمد زاده سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – خرم آباد – رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان لرستان از پذیرش ۱۰ هزار و ۵۰۰ دانشجو در دوره های کاردانی بدون آزمون این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، سعید محمدزاده ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز ثبت­ نام پذیرش دوره­ های کاردانی دانشگاه علمی­ کاربردی لرستان اظهار داشت: پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای بدون  آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی، از روز چهارشنبه چهاردهم بهمن­ ماه آغاز و تا بیستم ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: ثبت­ نام متقاضیان از طریق سایت سنجش آموزش کشور امکان­پذیر است.

محمدزاده با بیان اینکه این دانشگاه در گروه­های آموزشی صنعت، کشاورزی، خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر داشجو پذیرش می کند، یادآور شد: تعداد ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر دانشجو در ۱۴۰ کدرشته محل و ۷۶ کدرشته برای تحصیل در ۲۹ مرکز آموزش علمی کاربردی تحت نظارت، پذیرش می شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان لرستان افزود: ثبت نام دوره­های مذکور به صورت الکترونیکی انجام شده و داوطلبان می­توانند به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس الکترونیکی www.sanjesh.org مراجعه و پس از دریافت و مطالعه دفترچه راهنما، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: پذیرش دوره­ های مذکور بر اساس معدل کل دیپلم و با توجه به اولویت‌های بومی و غیربومی، سهمیه شاغل، آزاد، رزمندگان و ایثارگران انجام می‌شود و طبق ضوابط معافیت تحصیلی به پذیرفته‌شدگان این دوره‌ها تعلق می‌گیرد.