انسیه خزعلی رئیس دانشگاه الزهرا سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – ورامین- رئیس سابق دانشگاه الزهرا گفت: دشمن به دنبال ترویج سبک زندگی غربی در میان خانواده های ایرانی است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، انسیه خزعلی فرزند آیت الله خزعلی و رئیس سابق دانشگاه الزهرا بعد از ظهر سه شنبه در دیدار با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین اظهار داشت: رهبر انقلاب اسلامی ایران طی سال های اخیر بر گسترش سبک زندگی اسلامی تأکید کردند.

استاد نمونه کشوری افزود: امروز دشمن به وسیله ابزارهای مختلف در صدد گسترش سبک زندگی غربی به جای سبک زندگی اسلامی در میان خانواده های ایرانی است و باید در این زمینه مراقبت کرد.

وی ادامه داد: دشمن به دنبال ایجاد شبهه در میان جوانان و آینده سازان کشور در حوزه دین است و باید نسبت به این موضوع حساس بود.

آیت الله سید مرتضی محمودی نیز در دیدار با انسیه خزعلی رئیس پیشین دانشگاه الزهرا و اعضای کمیته بانوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت استقرار نظام اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.

امام جمعه ورامین افزود: امروز نعمت امنیت به برکت استقرار جمهوری اسلامی به ملت ایران ارزانی شده است، در حالی که کشورهای منطقه در اتش ناامنی گرفتار شده اند.

وی ادامه داد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، ایران یک کشور وابسته محسوب می شد که ثروت های عظیم خدادادی کشور توسط کشورهای مستکبر به غارت می رفت و مستکبرین برای حضور در ایران حق توحش دریافت می کردند.

محمودی اضافه کرد: امروز به برکت ایستادگی ملت ایران و رهبری و هدایت های امام راحل و مقام معظم رهبری، ایران به یک قدرت بزرگ در منطقه و جهان تبدیل شده است.

وی بیان داشت: امروز همه کشورها به ایران نگاه ویژه ای دارند و این اقتدار ثمره تبعیدها و سختی‌های امام راحل، زندانی شدن افراد بزرگواری از جمله رهبر معظم انقلاب و ایثارگری و فداکاری‌های مردم کشور است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت: امروز نیز لازمه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، ایستادگی  وبصیرت مردم و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری است.