دانشگاه پزشکی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران نتیجه ارزیابی از وضعیت پوشش و اخلاق حرفه ای در این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، دکتر مصطفی محقق در پاسخ به مهر درباره وضعیت مشارکت خیرین در خوابگاه‌سازی این دانشگاه گفت: متاسفانه تاکنون خیرین وارد حوزه خوابگاه‌سازی نشده‌اند. البته دلیل آن نیز می‌تواند توجه خیرین به موضوع درمان در دانشگاه‌های علوم پزشکی باشد.

وی درباره وضعیت خوابگاهی این دانشگاه یادآور شد: در حال حاضر پوشش خوابگاهی ما صددرصد است و تمامی دانشجویان واجد شرایط را با سرانه ۱۲ متر برای هر دانشجو در خوابگاه مستقر کرده‌ایم.

محقق در پاسخ به مهر در خصوص آخرین وضعیت ارزیابی از اجرای دستورالعمل پوشش حرفه‌ای در این دانشگاه گفت: به مدت یک سال مطالعات جدی در زمینه پوشش و اخلاق حرفه‌ای در دانشگاه صورت گرفت که در نهایت به یک دستورالعمل منتهی شد.

وی افزود: شعار سال تحصیلی ۹۵-۹۴ ما اخلاق حرفه‌ای بود و با اعتقاد به اینکه رفتار ترویجی به اصلاح پوشش کمک می‌کند، این دستورالعمل را به طور کامل در همه مراکز در معرض دید دانشجویان قرار دادیم و برآورد میدانی ما با توجه به نظرسنجی از اساتید و سایر افراد مرتبط، این بوده است که وضعیت پوشش بسیار بهتر از گذشته شده است.