دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – بجنورد – دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد در۴۰ رشته تحصیلی بدون آزمون برای ترم بهمن ماه امسال ثبت نام می‌کند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد بجنورد، این دانشگاه از داوطلبان ادامه تحصیل درمقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی در ۴۰ رشته دانشگاهی بدون آزمون برای ترم بهمن ۹۴ ثبت نام می‌کند.

برپایه این خبر، دانشگاه آزاد بجنورد به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه خراسان شمالی همزمان با سراسر کشور درترم تحصیلی بهمن ۹۴ دانشجو می‌پذیرد و آخرین مهلت ثبت نام نیز ۲۴ بهمن ماه جاری است.

به گفته لنگری مسئول روابط عمومی این واحد دانشگاهی، این دانشگاه با برخوردار بودن از اساتید مجرب و امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی مجهز و نیز ارائه خوابگاه دانشجویی در۴۰ رشته تحصیلی از بین دارندگان مدارک پیش‌دانشگاهی و نظام قدیم، دیپلم فنی و حرفه‌ای، کار و دانش در مقاطع کارشناسی و کاردانی آماده جذب دانشجو است.

وی افزود: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس Azmoon.org نسبت به دریافت کدرهگیری اقدام و جهت تکمیل ثبت نام به صورت حضوری به دانشگاه مراجعه کنند.

لنگری با اشاره به رشته‌های تمام وقت بدون آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته این دانشگاه یاد آور شد: مهندسی پزشکی، برق(گرایش الکترونیک، قدرت و مخابرات)، عمران، معماری، رباتیک، کشاورزی، گیاه پزشکی، مهندسی فضای سبز، شیمی محض، ریاضیات، علوم تربیتی، روانشناسی عمومی، تربیت بدنی، تاریخ، حسابداری، آموزش و پروش ابتدایی، مدیریت بازرگانی، تکنولوژی علوم دامی هم اکنون موجود است.

وی در خصوص رشته‌های تحصیلی در مقطع کاردانی ناپیوسته نیز تصریح کرد: تربیت معلم، حسابداری، مدیریت بازرگانی، دامپزشکی، آموزش زبان انگلیسی و کامپیوتر- نرم افزار نیز موجود است که داوطلبان واجد شرایط  با دارابودن مدارک پیش‌دانشگاهی و نظام قدیم در این رشته‌ها می‌توانند تحصیل کنند.

لنگری افزود: دارندگان دیپلم فنی و حرفه‌ای و کار و دانش نیز می‌توانند در مقطع کاردانی پیوسته در رشته‌های الکتروتکنیک- برق صنعتی، الکترونیک- الکترونیک عمومی، ساختمان- کارهای عمومی ساختمان، کودک یاری، نقشه کشی معماری ثبت نام کنند.