یوسف قیصری دانشگاه آزاد بوشهر سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – بوشهر – رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد بوشهر برای بازار کار توانمندسازی می‌شوند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، یوسف قیصری عصر دوشنبه در نشست با مسئولان فنی و حرفه‌ای استان بوشهر اظهار داشت: با امضای یک تفاهم همکاری بین دانشگاه آزاد و فنی و حرفه‌ای استان بوشهر، آموزش‌های مهارتی مورد نیاز به دانشجویان این دانشگاه اراه می‌شود.

وی حرکت به سوی کارآفرینی را به عنوان یکی از برنامه‌های مهم دانشگاه آزاد بوشهر عنوان کرد و ادامه داد: گام‌های خوبی تاکنون در راستای کارآفرینی و اشتغال زایی در این دانشگاه برداشته شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر از تلاش برای آماده‌سازی و توانمندسازی دانشجویان برای ورود به عرصه کار خبر داد و اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر یک تفاهم‌نامه در هفت ماده در حوزه‌های علمی، آموزشی و پژوهشی منعقد کردند.

وی از اهداف این تفاهم‌نامه به حضور مؤثر و کارآفرینانه در عرصه های علمی و کسب و کار اشاره کرد و افزود: ارائه آموزش‌های متناسب با نیازهای جامعه و بازار کار به متقاضیان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

قیصری با اشاره به اینکه ارائه آموزش‌های متناسب با بازار کار باید به دانشجویان ارائه شود، بیان کرد: همکاری مؤسسات علمی و آموزشی با واحدهای اشتغال زا در ارتقای سطح کمی و کیفی برنامه‌های آموزشی نقش مهمی دارد.

وی اضافه کرد: تعمیق، توسعه و ارتقای زمینه فعالیت‌های مشترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر را به صورت ویژه در دستور کار داریم.