سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشگاه علمی کاربردی از ترم آینده برای ارائه مدرک به دانشجویان ۲ آزمون برگزار می‌کند.

دانشگاه جامع علمی کاربردی

محمد اخباری رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: به دلیل مهارتی بودن دانشگاه جامع و در راستای اینکه دانشجویان مهارت کافی را بعد از فارغ‌التحصیلی فرا گیرند و صرفاً مدرک ملاک دانشجویان نباشد شرایط جدیدی برای دانشجویان این دانشگاه در نظر گرفته‌ایم.
اخباری در ادامه افزود: دانشگاه علمی کاربردی از ترم آینده یعنی مهرماه برای ارائه مدرک به دانشجویان ۲ آزمون برگزار می‌کند، آزمون سراسری با محتوای سوالات متمرکزی که انجام می‌گیرد و آزمون دوم هم آزمون مهارتی است که در این آزمون مهارت دانشجو سنجیده می‌شود و در شرایطی که دانشجو در این ۲ آزمون نمره قبولی کسب نکند مدرک فارغ التحصیلی به دانشجو اعطا نمی‌شود.
وی در پایان با اشاره به این که هدف از برگزاری این آزمون مهارتی بودن دانشجویان علمی کاربردی است، افزود: مهم نیست که استقبال دانشجویان به این دانشگاه کم شود چرا که ما به دنبال مهارتی کردن دانشجو هستیم که در آینده بتواند از این مهارت استفاده کند.