علوم تحقیقاتسایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس واحد علوم تحقیقات از راه اندازی دفتر ارتباط با دانش آموختگان این واحد دانشگاهی خبرداد و گفت: هدف از راه اندازی این دفتر استفاده از ظرفیت دانش آموختگان دانشگاه است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، علی عباسپور در مراسم جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی گفت: هدف از راه اندازی این دفتر تعامل با صاحبان صنایع و کارآفرینان، در راستای جبران کمبود متخصص با استفاده از ظرفیت دانش آموختگان این دانشگاه است.  

وی با اشاره به موفقیت برجام، این رویداد را سرآغاز شکوفایی و ارائه خدمات ارزنده به ملت ایران ارزیابی کرد و افزود: ایران اسلامی پس از برجام، با تلاش بیشتر و نیز استفاده از توانمندی نیروی متخصص دانشگاهی می تواند به یک اقتصاد پیشرو بدل شود و به پیشرفت روز افزون دست یابد.  

کرم اله دانش فرد معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات نیز در این مراسم گفت : تاکنون بیش از ۷۰ هزار دانشجو از واحد علوم و تحقیقات فارغ التحصیل شده اند.

وی تصریح کرد: دانش آموختگان دانشگاهی با پشتوانه علم و آموزه های آکادمیک می توانند در حل مسائل جامعه پر توان عمل کنند.

ساسان بابایی کفایی معاون آموزشی  واحد علوم و تحقیقات نیز در این مراسم، با اشاره به تحصیل بیش از ۴۴ هزار دانشجو در این واحد دانشگاهی با تمرکز بر تحصیلات تکمیلی گفت:  واحد علوم و تحقیقات ششمین دانشگاه برتر کشور و جزء ۷۵۰ دانشگاه برتر جهان است.