1450279485779_hamid amlashi -14.JPG

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس دانشگاه علامه طباطبایی بر ضرورت هم افزایی مسئولان دانشگاه های برتر در زمینه اتخاذ تصمیمات همسان در ارائه خدمات دانشجویی تاکید کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر حسین سلیمی در سومین نشست معاونین دانشجویی دانشگاه های برتر و بزرگ که با حضور دکتر ریاضی مدیرکل دانشجویان داخل سازمان دانشجویان و دکتر یعقوبی مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان برگزار شد، با بیان این مطلب و با تاکید بر ضرورت هم فکری، هم افزایی و سیاست گذاری های نزدیک به یکدیگر در زمینه مسائل و خدمات دانشجویی در بین دانشگاه های برتر اظهار داشت: با برگزاری این نشست ها و طرح مسائل و مباحث در زمینه ی نحوه ارائه خدمات به دانشجویان به یک جمع بندی در خصوص تعیین اهداف کاری و مدیریت بهینه خواهیم رسید.

وی تبادل امکانات دانشجویی و خدماتی، تبادل اطلاعات، سیاستگذاری های همسان، اطلاع رسانی از خدمات و بهره مندی از توان تخصصی هر دانشگاه به صورت مشترک را از مباحث ضروری مورد توجه در تعاملات بین دانشگاه های برتر مطرح کرد و افزود: بخش عمده ای از مشکلات فعلی از سیاستگذاری های متفاوت در بسیاری از زمینه ها است. وی اضافه کرد: معتقدم با اتخاذ تصمیمات همسان و نزدیک به یکدیگر می توان با استاندارد سازی و مبادله اطلاعات بخش عمده ای از مشکلات را بر طرف نمود.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در ادامه سخنانش به ظرفیت های هر دانشگاه در حوزه­ ی فنی و تخصصی مرتبط با آن اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به تخصص هر دانشگاه در علوم مختلف و نیز انتظارات و نیازهای مطرح دانشجویان در این زمینه ها، با تبادل اطلاعات و امکانات می توان به شبکه ای واحد در ارائه خدمات با کیفیت و مناسب رسید و آن را گسترش داد. وی در پایان سخنانش تصریح کرد: با هم افزایی در این موارد و در صورت اجماع و هماهنگی، زمینه برای سیاستگذاری های مشخص در اجلاس آتی روسای دانشگاه ها فراهم خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، این نشست با حضور دکتر به‌نژاد، معاون دانشجویی دانشگاه تهران، دکتر اکبری معاون دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر صراف معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیر کبیر، دکتر موحد محمد معاون دانشجویی دانشگاه شیراز، دکتر شاهسون معاون دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر وثوقی وحدت معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، دکتر میر شمس معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی و دکتر کلانتری، معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.