قزوین سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – قزوین- مدیرکل جذب منابع خیرین مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور گفت: خیرین باید ارتباط بیشتری با حوزه علمیه برقرار کنند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدعلی عدالت یکشنبه شب در جلسه کارگروه خیرین مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین که در سالن اجتماعات مدرسه علمیه امام صادق (ع) برگزارشد، ضمن قدردانی از تلاشهای ارزشمند جامعه خیرین گفت: خوشبختانه در کشور ما و در همین استان شما خیرینی هستند که توانسته اند در تمام بخشهای مختلف فعالیت ونام نیکو از خود برجای گذارند.

حجت الاسلام عدالت تصریح کرد: خیرین در مدرسه و مسکن ساز خدمات ارزشمندی در کشور ودر استان قزوین انجام شده که  باید قدردان این زحمات و تلاش ها باشیم.

مدیرکل جذب منابع خیرین مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور بیان کرد: هر چه قدر خیرین در کشور ما بیشتر شود می توانیم طعم محرومیت زدایی را از کشور ودر جامعه دور کنیم که این همت و تلاش همه را می طلبد.

وی به خیرین فعال در استان قزوین اشاره و خاطرنشان کرد: آن طور که به ما گزارش شده واز نزدک نیز با مجمع خیرین در این استان آشنا شده ایم حکایت از این را دارد که خیرین در این استان در تمام عرصه های مختلف برای رفع محرومیت زدایی بسیار کارهای ماندگاری از خود بر جای گذاشته اند که باید تلاش کنیم این فعالیت ها را در جامعه بیشتر گسترش وترویج دهیم.

حجت الاسلام عدالت به ارتباط بیشتر خیرین با مدارس حوزه های علمیه را یاداور شد و بیان کرد: امروز فضای آموزشی در بین دانش اموزان ودانشجویان در کشور گسترده شده ولی باید به فضای آموزشی مدارس علمیه از طریق شما خیرین توجه جدی شود.

وی بیان تصریح کرد: ارتباط خیرین با همه اقشار جامعه  می تواند بخشی از مشکلات حوزه های علمیه را بر طرف کند.

حجت الاسلام عدالت ارتباط بیشتر این کارگروه خیرین با مسئولین حوزه علمیه قزوین را مورد تاکید قرار داد واظهارداشت: تلاش کنید با همفکری وتدبیر با مسئولین حوزه های علمیه بتوانیم به رشد وارتقا سطح طلاب مدارس علمیه کمک کنیم.

سپس حجت الاسلام علی عباسی مدیر حوزه علمیه قزوین ارتباط خیرین را با مدارس علمیه قزوین را به عنوان یک پشتوانه قوی یاد کرد و گفت: خیرین استان قزوین همیشه در کارهای خیر ودر همه عرصه های مختلف پیشگام بوده اند.

حجت الاسلام عباسی خاطر نشان کرد: خیرین استان قزوین می توانند با مدارس  حوزه های علمیه قزوین در بخشهای مختلف با مسئولین این مدارس همکاری وهمفکری کنند که امیدواریم این تعامل وارتباط با حوزه علمیه قزوین افزایش یابد.