1446189090621_abdolvahed mirzazadeh-13.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: ۲۴ بهمن ؛ آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون نیمسال دوم ۹۵-۹۴ این دانشگاه است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، در اطلاعیه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی آمده است: کلیه متقاضیان ثبت نام دررشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۴ بهمن ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی­­ www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته محل اقدام نمایند.

داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در سامانه این مرکز نموده اند می بایست با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود پس از ۴۸ ساعت به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند.

همچنین داوطلبان می بایست قبل از ثبت نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را به عمل آورند ، چراکه امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود ندارد . داوطلبان در صورت تمایل می توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و یا محل جدید اقدام نمایند.