دانشگاه امیرکبیر سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  بخش های خصوصی و تشکل های صنفی می توانند در قالب تفاهم نامه از خدمات آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر بهره‌مند شوند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، بر اساس تفاهم نامه ای که میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و اتاق بارزگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران منعقد شده است این امکان برای بخش های خصوصی فراهم شده است.

در این تفاهم نامه همکاری، ارتقا جایگاه اتاق تهران در سیاستگذاری آموزش های کاربردی و مهارتی مورد نیاز پرسنل اتاق، اعضا و تشکل های صنفی و برگزاری دوره های متنوع آموزشی و ارائه خدمات متنوع مشاوره ای منابع انسانی به آنها، ارتقا جایگاه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تعاملات بین المللی قید شده است.

همچنین مشارکت طرفین در طراحی و اجرای طرح­ های نوآورانه، همکاری در ایجاد یک مرکز مشترک نوآوری و کسب و کارهای نوپا (ترجیحا مجازی) به منظور توسعه شبکه همکاری بین بخشهای دانشگاهی و محیط های صنعتی کسب و کار و انجام پژوهش در حوزه های مرتبط با فعالیت اتاق بازرگانی تهران به منظور ارائه راهکارها و برنامه­ ها در این تفاهم نامه عنوان شده است.

علاوه بر این تفاهم نامه همکاری، چند قرارداد پژوهشی و آموزشی به امضای بهمن عشقی، دبیرکل اتاق تهران و مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر رسید.