University_of_Lorestan.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  ‌مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد لرستان از سر گیری فعالیت ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر این دانشگاه پس از دو سال وقفه خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت الاسلام قدرتی در جمع خبرنگاران، افزود: فعالیت ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه آزاد لرستان پس از دوسال وقفه فعالیت احیاء و با حضور مسئولان این ستاد در دانشگاه‌های آزاد استان تشکیل جلسه داد.

وی اظهار کرد: در این جلسه مصوب شد که تهدیدات و فرصت‌های پیش‌روی جامعه دانشگاهی توسط اعضای این شورا شناسایی و براساس آنها در راستای انجام فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر برنامه‌ریزی شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقلم معظم رهبری در دانشگاه آزاد لرستان امر به معروف و نهی از منکر مبتنی بر تذکر و تشویق لسانی را اولویت ستاد امر به معروف و نهی از منکر این دانشگاه عنوان و تصریح کرد: این فریضه الهی به‌صورت چهره به چهره در دانشگاه آزاد لرستان اشاعه می‌یابد.

حجت الاسلام قدرتی اضافه کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی در راستای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر از دیگر اولویت‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه آزاد لرستان است.