محمود واعظی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، فردا از مرکز داده امین در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران بازدید می‌کند.

حجت‌الاسلام علی مولایی، مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز دوشنبه ضمن بازدید از مرکز داده امین، جلسه مشترکی با مسئولان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران کشور خواهد داشت.

وی مرکز داده امین را اولین و بزرگ‌ترین مرکز داده علوم اسلامی دانست که با تمرکز بر فراهم آوردن زیر ساخت‌ها و سرویس‌های امن، دسترسی پذیری بالا و قابلیت توسعه با اخذ گواهینامه امنیتی و تائیدیه سازمان پدافند غیرعامل در تامین حفاظت در برابر حملات الکترومغناطیس، میزبانی مطمئنی را برای سرورهای فیزیکی – مجازی و اطلاعات فراهم آورده است.

به گفته حجت‌الاسلام مولایی، این مرکز در دی ماه با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، آیت‌الله مقتدایی رئیس شورای عالی حوزه‌های علمیه، دکتر جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و تعدادی از شخصیت‌های حوزوی و مسئولان استانی افتتاح شده و تاکنون بسیاری از مسئولان کشوری از این مرکز بازدید کردند.