1454150891185_25592.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دبیر ستاد برگزاری دهه فجر دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول با تشریح برنامه‌های دانشگاه به این مناسبت، گفت: سیاست ستاد در جهت همگرایی تمام اقشار و طیف‌های دانشگاه و برگزاری هرچه باشکوه تر ایام الله دهه فجر است.

محمود نیک‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان با بیان این‌که ستاد برگزاری دهه فجر در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول تشکیل و فعالیت خود را آغاز کرده است، اظهار کرد: تاکنون جلسات متعددی با ارکان فرهنگی دانشگاه از جمله نهاد نمایندگی مقام‌ معظم ‌رهبری‌، حوزه معاونت فرهنگی، بسیج‌کارکنان‌، بسیج ‌اعضای هیأت‌علمی و تشکل‌های دانشجویی برای همگرایی و برگزاری هرچه با شکوه‌تر برنامه‌های دهه فجر برگزار شده است.

وی افزود: هم‌زمان با سالروز ورود امام (ره) مراسم ویژه‌ای در دانشگاه برگزار و نمایشگاهی از روند روزشمار انقلاب اسلامی در دانشگاه برپا می‌شود.

دبیر ستاد برگزاری دهه فجر دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول با اشاره به برنامه‌های فرهنگی و ورزشی دانشگاه در دهه فجر، تصریح کرد: دیدار دانشگاهیان با خانواده‌های معظم شهدا، تجدیدعهد با شهدا و غبارروبی از مزار مطهر آن‌ها از برنامه‌های دانشگاه در این ایام است.

نیک‌منش ادامه داد: همچنین برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان و اساتید نیز در نظر گرفته‌شده و جام فوتبال یادواره دومین شهید مدافع حرم سید مجتبی ابوالقاسمی که از کارکنان دانشگاه است، در حال برگزاری است.

وی همچنین به برگزاری مسابقه عکس با موضوع راهپیمایی ۲۲ بهمن در دانشگاه اشاره و عنوان کرد: این مسابقه ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه و با هدف تشویق و ترغیب به حضور در این راهپیمایی پس از روز ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد برگزاری دهه فجر دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول بیان کرد: فضاسازی در دانشگاه و پخش سرودهای انقلابی در ایام دهه فجر و برگزاری همایش پیاده‌روی دانشگاهیان در روز ۱۴ بهمن از دیگر برنامه‌های دانشگاه به این مناسبت است.

نیک‌منش اظهار کرد: روز دوشنبه مصادف با ۱۲ بهمن و آغاز دهه فجر اعضای هیأت‌رییسه و هیأت علمی دانشگاه به‌منظور تجدید بیعت با رهبر انقلاب با امام جمعه شهرستان دیدار خواهند کرد؛ همچنین در این ایام اردوی راهیان نور برای خانواده‌های کارکنان و اردوی دیگری برای خانواده‌های اعضای هیأت علمی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به این‌که دهه فجر یک فرصت است، گفت: دهه فجر به‌ویژه در این مقطع حساس و با توجه به در پیش بودن انتخابات یک فرصت برای همگرایی میان اقشار و طیف‌های سیاسی مختلف در دانشگاه است. باید تمام تشکل‌ها و افراد در دانشگاه با هر نوع نگاهی در باشکوه برگزار کردن برنامه‌های دهه فجر مشارکت و تلاش کنند و این امر ثابت شود که در اصل انقلاب و نظام هیچ‌گونه اختلاف‌نظری وجود ندارد و تمام جامعه دانشگاهی پشتیبان انقلاب است.