sama-8.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی از اصلاح و بازنگری اساسنامه این سازمان در هیات امنای مرکزی دانشگاه‌آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر زرهانی با اعلام این مطلب درخصوص تغییرات اساسنامه این سازمان گفت: در جلسه هیات امنای مرکزی دانشگاه‌آزاد اسلامی که چهارشنبه گذشته با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد، اساسنامه سازمان سما دانشگاه‌آزاد اسلامی بازنگری و اصلاح شد.

رییس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی افزود: حدود ۶ ماه پیش موضوع بازنگری و تقویت اساسنامه سازمان سما در دستور کار شورای سیاستگذاری سازمان قرار گرفت و با حسن استقبال دکتر میرزاده به کمیسیون دائمی هیات امنا واگذار و متن پیشنهادی پس از بررسی در هیات امنای مرکزی مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از مرکز حوزه ریاست و رابط عمومی دانشگاه‌آزاد اسلامی، زرهانی به موارد تغییر یافته در این اساسنامه اشاره کرد و گفت: از مهمترین این تغییرات می توان به ارتقا ریاست سازمان سما به معاون دانشگاه و رییس سازمان سما، صدور مجوز و اختیار برای راه اندازی مدارس بین المللی در خارج از کشور به پیشنهاد رییس سازمان سما و تایید رییس دانشگاه آزاد اسلامی و ایجاد کمیسیون دائمی شواری سازمان سما به عنوان بازوی فکری و کارگروه کارشناسی و مطالعاتی شورا جهت مطالعه و تدوین دستور کار این شورا اشاره کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر موضوعات فوق همچنین ترکیب شورای سیاستگذاری و انتخاب دبیر شورا سازمان سما نیز به تصویب رسید.