خوابگاه سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به گسترش و تنوع خدمات دانشجویی بر توسعه خوابگاه‌های متاهلی تاکید کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، مجتبی صدیقی در دیدار با رئیس دانشگاه قم از طرح های عمرانی این دانشگاه بویژه حوزه معاونت دانشجویی بازدید کرد.

وی در ادامه تنوع خدمات دانشجویی در زمینه تغذیه و نظارت بر خوابگاه‌های خودگردان و توسعه خوابگاه‌های متاهلی را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه توسعه خوابگاه‌های متاهلی زمینه تسهیل فرهنگ ازدواج است، بر توجه ویژه خیرین دانشگاه ساز بر توسعه خوابگاه‌های متاهلی و سایر بناهای عمرانی دانشگاه از جمله استخر تاکید کرد.

در ادامه، پور کیانی مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم، بر عزم جدی اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم بر حمایت از طرح های ورزشی دانشگاه تاکید کرد.

در این دیدار حجت الاسلام عسگر دیرباز رئیس دانشگاه قم گفت: هدف ما استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانشگاه در جهت بهبود وضعیت دانشگاه و فراهم کردن زمینه مناسب برای نسل های آینده و بهره برداری مناسب از امکانات است.

رئیس دانشگاه قم خواستار اهتمام ویژه وزارت در تکمیل بناهای نیمه تمام دانشگاه از جمله، خانه فرهنگ، استخر سرپوشیده، سالن ورزشی پردیس دختران و دانشکده فنی و مهندسی شد.