دانشجو.تجمع سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشجویان بسیجی سه دانشگاه امام صادق(ع)، امیرکبیر و خواجه نصیر در اعتراض به فساد در پرونده کرسنت در برابر وزارت نفت تجمع می کنند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، حسنلو مسئول بسیج دانشجویی امام صادق(ع) گفت: دانشجویان بسیجی سه دانشگاه امام صادق(ع)، امیرکبیر و خواجه نصیر ساعت ۱۰ امروز در مقابل ساختمان وزارت نفت در اعتراض به فساد در پرونده کرسنت در برابر وزارت نفت تجمع می کنند.

وی عنوان کرد: اینکه تکنوکرات های لانه کرده در مجموعه وزارت نفت پس از هویدا شدن فساد کرسنت، عزم خود را جزم کرده اند تا با امضای قراردادهای جدید نفتی(موسوم به ipc) اهداف خود را پیاده کنند. سالها است که مافیای نفتی، بر تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های مجموعه ی خدوم وزارت نفت سایه افکنده و ثروت ملی ایرانیان را بازیچه رسیدن به اهداف و اغراض شخصی و غیر شخصی خود قرار داده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با اشاره به روند طی شده در انتقال ضعف های قراردادهای جدید نفتی به مسئولین گفت: در این مدت، حسب وظیفه شرعی امر به معروف و نهی از منکر، مکررا ضعف های اساسی قرارداد های جدید نفتی به آقایان ژنرال! گوشزد شد، لکن بنظر می رسد اراده ای برای تامین حقوق ملت وجود ندارد.

حسنلو تصریح کرد:‌ اکنون و با توجه به بی توجهی ها به وجود ضعف های اساسی در قراردادهای جدید نفتی، و نیز جریمه ملت به پرداخت دهها هزار میلیارد تومان در پرونده فساد کرسنت، اعلام می کنیم که دوره انذارها و تذکرهای صرفا لسانی به پایان رسیده و امر به معروف و نهی از منکر ژنرال های نفت وارد فاز جدیدی شده است.