احمد واعظی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – قم – رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: کارگردان فیلم محمد رسول الله(ص) یک عمر خدمات فرهنگی به مردم ارائه داد و از تمامی خدمات ایشان به طور ویژه تقدیر می‌کنیم.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد واعظی در آئین اهدای جوایز و مراسم اختتامیه جشنواره فیلم حوزه، اشراق که با حضور مجید مجیدی و هنرمندان در تالار غدیر مرکز همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد، اظهار داشت: آقای مجیدی یک عمر خدمت فرهنگی به مردم ارائه داد و این خدمات شایسته تقدیر ویژه است و از تمامی خدمات ایشان به طور ویژه تقدیر می‌کنیم.

وی خطاب به مجیدی اظهار داشت: تعهد شما را می‌ستاییم و توانمندی و هنرمندی شما موهبت الهی است و امیدواریم نزد اولیای دین روسفید باشید و خدای تعالی از شما تقدیر کند.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ابراز داشت: امیدواریم در دوره‌های بعد جشنواره فیلم اشراق شاهد شکوفایی هنر دینی هنرمندان باشیم و آثار کیفیت بیشتری داشته باشند.

مفاهیم دینی در فیلم‌های مجید مجیدی احساس می‌شود

در این مراسم همچنین رئیس مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ابراز داشت: تکریم در نهاد دینی آقای مجیدی حتی قبل از ساخت فیلم محمد رسول الله(ص) نیز شایسته است و مفاهیم دینی در فیلم‌های این کارگردان بزرگ احساس می‌شود که این همان هنر گفتمان دینی است.

محمد حسنی تصریح کرد: رزق حلال موضوع مهمی است که در زندگی روزمره انسان بسیار تأثیرگذار است و این در فیلم اقای مجیدی نمود داشته است.

وی با اشاره به دین محور بودن فیلم‌های کارگردان فیلم محمد رسول الله(ص) ابراز کرد: اقای مجیدی نه به خاطر فیلم محمد رسول الله(ص) بلکه به دلیل دین محور بودن فیلم هایش شایسته تکریم است.