خسرو عزیزی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – خرم آباد – رئیس دانشگاه لرستان از برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر غرب کشور در این استان خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه لرستان خسرو عزیزی با اشار به برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر غرب کشور در استان لرستان اظهار داشت: این المپیاد از تاریخ ۱۱ ام تا ۱۷ ام اسفند ماه امسال به میزبانی دانشگاه لرستان برگزا می شود.

وی با بیان اینکه این المپیاد در بخش دانشجویان پسر از ۱۱ تا ۱۴ ام برگزار می شود گفت: همچنین المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر غرب کشور در بخش دانشجویان دختر نیز از ۱۵ تا ۱۷ اسفند ماه امسال برگزار می شود.

رئیس دانشگاه لرستان بیان داشت: این المپیاد برای دانشجویان پسر در رشته های فوتسال، شنا، دو و میدانی، شطرنج، تنیس روی میز و برای دانشجویان دختر نیز در رشته های والیبال، شنا، دو و میدانی، شطرنج و تنیس روی میز برگزار می شود.

عزیزی همچنین از همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان و برپایی نمایشگاه عکس، وصیت نامه شهدا، کتاب و توزیع بسته های فرهنگی بین شرکت کنندگان این المپیاد ورزشی خبر داد.