سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون فرهنگی دانشجویی واحد علوم تحقیقات گفت: مراسم فارغ‌التحصیلی ۶۰۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه از ۶ الی آغاز و تا ۸ بهمن ادامه دارد.

 

کرم‌الله دانش فرد معاون فرهنگی دانشجویی واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: برای ۶۰۰ نفر از فارغ التحصیلان این واحد دانشگاهی در مقاطع کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکتری مراسم فارغ‌التحصیلی برگزار شد که این مراسم برای دانشجویان مقطع کارشناسی دیروز،‌ کارشناسی و کارشناسی ارشد امروز و کارشناسی ارشد و دکترای نیز فردا برگزار خواهد شد. 
وی در ادامه در خصوص اهداف برگزاری این جلسه افزود: یکی از اهداف این جلسه علاوه بر برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی اجرای مراسم تحلیف دانشجویان و آشنایی این فارغ‌التحصیلان با بازار کار و ارائه‌ی روش‌های کارآفرینی، معرفی کارخانه‌ها و منابع و مراکز تخصصی کار، مرتبط با رشته‌های دانشجویان فارغ‌التحصیل است.
وی تصریح کرد: واحد علوم تحقیقات از سال تاسیس تا کنون حدود ۷۰ هزار فارغ‌التحصیل داشته است که حدد ۵۰ درصد آنها بالاتر از مقطع کارشناسی بوده‌اند.