1446189090948_abdolvahed mirzazadeh-14.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام ۴۸۴ داوطلب در اولین آزمون استخدامی متمرکز سال ۹۴ دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد.

حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: ثبت نام برای شرکت در اولین آزمون استخدامی متمرکز سال ۹۴ دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت ۲۰ روز دوشنبه پنج بهمن ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و در روز دوشنبه ۱۲ بهمن ماه پایان می‌پذیرد.

وی در مورد آمار ثبت نام کنندگان اظهار کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۷ بهمن ماه ۴۸۴ داوطلب برای شرکت در آزمون مذکور ثبت نام کرده‌اند. کلیه داوطلبان علاقمند به ثبت نام ضرورت دارد در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان و مطالعه دفترچه راهنما در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی اقدام نمایند.

برگزاری آزمون در ۲۱ اسفندماه

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد زمان برگزاری آزمون گفت: این آزمون در روز جمعه ۲۱ اسفند ۹۴ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود و کارت شرکت در جلسه از روز دوشنبه ۱۷ اسفندماه برای مشاهده و پرینت روی سایت سازمان قرار می‌گیرد.

توکلی در پایان گفت: ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط از طریق آزمون کتبی در دو حیطه عمومی و تخصصی، مصاحبه‌های استخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب می شوند.