22831.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از فراهم شدن امکان واریز هزینه سفر عتبات دانشگاهیان از طریق درگاه الکترونیکی خبرداد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، محمد زارع با بیان این مطلب در خصوص واریز هزینه سفر عتبات گفت: از امروز زائرین کاروان های دانشگاهی از طریق درگاه الکترونیکی بانک ملت قادر به پرداخت هزینه سفر خواهند بود.

وی افزود: از روز گذشته (۶ بهمن)، درگاه الکترونیکی بانک ملت در سایت لبیک قرار داده شده است و هزینه سفر باید زمانی واریز شود که اطلاعات زائرین توسط نمایندگان ستاد در استان ها به کارگزار ارسال شده باشد.

زارع گفت:پرداخت هزینه در درگاه الکترونیکی با داشتن رمز دوم و با کلیه کارت های عضو شتاب قابل پرداخت خواهد بود و با یک کارت می توان هزینه چند نفر را واریز نمود، ولی برای پرداخت هزینه هر نفر باید جداگانه وارد سامانه پرداخت شد.

وی ادامه داد:مشخصات زائرین بعد از کاروان بندی توسط دفاتر ستاد در استان های کشور به کارگزار حج و زیارت ارسال خواهد شد و زائرین بعد از ورود به پروفایل شخصی خود در سایت، وارد سامانه عتبات سازمان حج و زیارت خواهند شد که لازم است با وارد کردن کدملی و تاریخ تولد خود هزینه قطعی را مشاهده و آن را پرداخت نمایند.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تاکید کرد: مبلغ دقیق هزینه ای که باید واریز شود در صفحه مربوط به بانک مشخص شده است و اگر زائرین در وارد شدن به این صفحه مشکل داشتند با مسئول عتبات استان تحصیل خود تماس بگیرند.

همچنین دانشجویان برای پرداخت هزینه همراهان می بایست با کدملی و تاریخ تولد هر نفر به طور مجزا باید وارد سیستم شوند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی لبیک، اطلاع رسانی به زائرین در مورد زمان دقیق واریز هزینه از طریق ارسال پیامک انجام خواهد شد.