1446189090340_abdolvahed mirzazadeh-11.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: نتایج اولیه آزمون اختصاصی واحدهای بین المللی و برون مرزی دانشگاه آزاداسلامی در مقطع دکتری تخصصی امروز اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر بهروز دانشیان با اعلام این خبر اظهار داشت: کلیه شرکت کنندگان آزمون اختصاصی واحدهای بین المللی و برون مرزی دانشگاه آزاداسلامی درمقطع دکتری تخصصی می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.net از نتیجه این آزمون مطلع شوند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در خصوص نحوه مصاحبه پذیرفته شدگان این آزمون افزود : داوطلبان در این آزمون بر اساس اولویت نمره و رشته محل های انتخابی بررسی و در صورت کسب حد نصاب لازم در یکی از انتخاب های خود دعوت به مصاحبه شده اند.

وی ادامه داد:داوطلبان برای اطلاع از تاریخ و چگونگی انجام مصاحبه لازم است با واحد دانشگاهی که به مصاحبه دعوت شده اند تماس گرفته و یا به وب سایت واحددانشگاهی مربوطه مراجعه کنند .

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشیان خاطر نشان کرد: در صورتی که داوطلبان با سوال یا ابهامی مواجه شدند می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org و ورود به بخش پرسش و پاسخ ، سوالات خود را مطرح تا کارشناسان به آن سوالات پاسخ دهند .