1436854483930_download (2).jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس دانشگاه شهرضا گفت: سند راهبردی دانشگاه در قالب یک برنامه توسعه آموزشی و پژوهشی پیش بینی شده است که پس از تصویب در هیئت امنای دانشگاه و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از ابتدای سال ۱۳۹۵ به اجرا در خواهد آمد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان در شهرضا، حمید کریم‌زاده امروز (سه شنبه) در جمع خبرنگاران شهرستان با بیان اینکه برنامه ششم توسعه و چشم انداز ۱۴۰۴ کشور، نظامی هدفمند به آموزش عالی کشور داده است، اظهار کرد: دانشگاه شهرضا با توجه به پتانسیل بالای اعضای هیئت علمی خود اقدام به تدوین سند راهبردی در افق ۱۴۰۴ این دانشگاه کرده است .

وی با اشاره به اینکه این سند راهبردی در سه دوره سه ساله تدوین شده است، اظهار کرد: در این سند جامع هشت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، مهندسی مکانیک و انرژی، فناوری‌های نوین، علوم انسانی، علوم نوین کشاورزی و منابع طبیعی پیش بینی شده است .

رئیس دانشگاه شهرضا تصریح کرد: در تهیه و تدوین طرح راهبردی دانشگاه شهرضا، اسناد قانونی بالا دستی از جمله سند چشم انداز ۲۰ ساله و طرح آمایش سرزمین استان اصفهان، سند چشم‌انداز ۲۰‌ساله جمهوری اسلامی ایران، سیاست‌های برنامه ششم توسعه، نقشه جامع علمی کشور و پتانسیل و استعداد منطقه مورد توجه قرار گرفته است.