حجت الاسلام منصور میراحمدی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی از اخذ مجوز تأسیس مرکز فنی و حرفه‌ای این دانشگاه خبر داد و گفت: در راستای توانمندسازی دانشجویان متناسب با نیاز بازار کار دوره‌های مهارتی برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام منصور میراحمدی گفت: مرکز فنی وحرفه‌ای معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران، در راستای ارتقاء صلاحیت‌های حرفه‌ای و توانمندسازی دانشجویان و کارمندان، متناسب با نیازهای بازار کار، دوره‌های آموزشی مهارتی را برگزار می کند.

وی ادامه داد: با توجه به نیازهای دانشجویان به کسب مهارت‌های متناسب با بازار کار که احتمال اشتغال آنها را افزایش می دهد، این معاونت تصمیم گرفت، دوره‌های مهارت را با نظرسنجی از دانشجویان و اساتید دانشگاه با توافق حاصله با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران برگزار کند که تا کنون بیش از هزار دانشجو در این دوره‌ها شرکت کرده‌اند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی افزود: این معاونت پس از ارزیابی فعالیت‌ها از سوی اداره کل فنی و حرفه‌ای استان تهران، مجوز تأسیس مرکز فنی و حرفه‌ای دانشگاه شهید بهشتی را دریافت کرده و فعالیت خود را در این قالب دنبال می کند.

وی افزود: دانشجویان برای ثبت نام دوره‌های آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۴ می توانند به آدرس  farhangi.sbu.ac.ir  مراجعه کنند.