دانشگاه آزاد سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس واحد پزشکی تهران دانشگاه آزاد از افتتاح درمانگاه تخصصی و اورژانس بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، سید محمود طباطبایی گفت: افتتاح و ساخت بخش های مختلف یک بیمارستان نیازمند کسب پروانه و مجوز است که خوشبختانه تاکنون اورژانس و درمانگاه های تخصصی بیمارستان فرهیختگان افتتاح شده است.

وی از تشکیل کمیته ۵ نفره در راستای حل مشکلات بیمارستان فرهیختگان خبر داد و گفت: به دستور رئیس دانشگاه هیات ۵ نفره ای متشکل از معاونین و کارشناسان به منظور بررسی و رفع مشکلات بیمارستان فرهیختگان تشکیل شده که جلسات آن به طور مرتب و به صورت هفتگی برگزار می شود.

رئیس واحد پزشکی تهران دانشگاه آزاد تصریح کرد: در فاز نخست افتتاح بیمارستان فرهیختگان ۱۰۰ تخت برای ۴ بخش داخلی، جراحی، اطفال و زنان در حال آماده سازی است.

طباطبایی با بیان اینکه بخش عمده مشکلات، تامین نیروی انسانی و متخصص است، گفت: علیرغم وجود شرایط سخت در استخدام نیروی انسانی و متخصص خوشبختانه با همکاری ریاست دانشگاه و ستاد مربوطه تامین نیروی انسانی و متخصص در حال انجام است و امیدواریم با افتتاح این بیمارستان بخش اعظمی از مشکلات سلامت و بهداشت مردم و ساکنین شمال غرب کشور رفع شود.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف تاسیس این بیمارستان رفع مشکلات آموزشی دانشجویان است، گفت: با راه اندازی بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد بخش اعظمی از نیاز آموزشی دانشجویان این دانشگاه رفع خواهد شد.

رئیس واحد پزشکی تهران دانشگاه آزاد تصریح کرد: بیمارستان فرهیختگان مانند تمامی بیمارستان های آموزشی در راستای اهداف تبیین شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خدماتی از جمله درمانی، بهداشتی، آموزشی و پژوهشی را ارائه خواهد کرد.