قزوین سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – قزوین- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: افزایش ارتباط نمایندگان رهبری در استان‌ها موجب تبادل تجربیات موفق می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی صبح سه شنبه در دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام‌جمعه شهر کرد که در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه قزوین برگزار شد، اظهار کرد: حضور نمایندگان رهبری در اجلاس سراسری نماز، مصداق بارز تعظیم شعائر الهی است.

وی تصریح کرد: آیت‌الله نکونام در حوزه فرهنگی کارهای بسیار بزرگی انجام داده‌اند و برنامه‌های فرهنگی ایشان آنقدر ارزشمند و مهم بود که آیات بزرگی برای برگزاری آن با ایشان همراه می‌شدند.

امام‌جمعه قزوین با تأکید بر این‌که در حوزه مساجدِ استان قزوین کارهای ارزشمندی در حال انجام است، ادامه داد: حوزه علمیه استان فعالیت خوبی داشته که با ساز و کارهای جدید به دنبال تقویت حوزه و همچنین ستاد نماز جمعه هستیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین ارتباط بین نمایندگان رهبری در استان‌ها را امری لازم و ضروری دانست و افزود: ارتباط نمایندگان رهبری در استان‌ها موجب تبادل تجربیات موفق می‌شود.

آیت‌الله محمدعلی نکونام، نماینده ولی‌فقیه در استان چهارمحال و بختیاری هم ارتباط نمایندگان رهبری در استان‌ها را موجب تقویت این جایگاه دانست و اظهار کرد: نشست‌های نمایندگان ولی‌فقیه در استان‌ها باعث انتقال تجربیات و همچنین استفاده بیش‌تر از ظرفیت سیاسی و فرهنگی این جایگاه خواهد شد.

امام‌جمعه شهر کرد ادامه داد: در حال حاضر طرح برگزاری نشست‌های نمایندگان رهبری در استان‌ها ارائه شده و مورد تأیید قرار گرفته که امیدواریم زمینه اجرای آن به‌زودی فراهم شود.

آیت‌الله محمدعلی نکونام با بیان این‌که دیدار با آیت‌الله عابدینی و همچنین شرکت در نماز جمعه از انگیزه‌های سفر بنده به قزوین است، خاطرنشان کرد: حضور نمایندگان رهبری در اجلاس نماز موجب افزایش کیفیت این اجلاس خواهد شد.