دانشگاه آزاد اسلامی قزوینسایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – قز وین- به منظور پیشبرد مرزهای دانش و ایجاد فضای مناسب برای کارآفرینان و کارشناسان صنعتی چهارمین کنفرانس بین المللی« کنترل، ابزار، دقیق و اتوماسیون » در دانشگاه آزاد قزوین برگزار می شود.

کنفرانس بین المللی اتوماسیون

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین این کنفرانس تاکنون در دانشگاه های دولتی مانند دانشگاه امیرکبیر و شیراز برگزار شده و برای نخستین بار واحدی از دانشگاه آزاد اسلامی میزبان این رخداد جهانی و بین المللی است.

چهارمین کنفرانس بین المللی « کنترل، ابزار دقیق و اتوماسیون » با هدف پیشبرد مرزهای دانش،ایجاد فضای مناسب جهت گردهمایی دانشمندان، محققان، کارآفرینان، کارشناسان صنعتی و دانشجویان و ارائه فعالیت‌های تحقیقاتی و آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی و تبادل نظر علمی و فنی با همکاری انجمن مهندسان کنترل و ابزار دقیق با حضور سخنرانان کلیدی خارجی و داخلی همراه با برگزاری چند کارگاه آموزشی و نمایشگاه جانبی روزهای هفتم و هشتم بهمن ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می شود.

در فراخوان عمومی این کنفرانس بیش از ۳۰۰ عنوان مقاله از دانشگاه های مختلف و معتبر دولتی و غیردولتی به دبیرخانه کنفرانس رسیده که در مقایسه با دوره های گذشته و سال های قبل این کنفرانس، بی نظیر و فوق العاده است.

همچنین در ارزیابی های صورت گرفته مقاله های رسیده به دبیرخانه از نظر کمی و کیفی برتر از سال های گذشته بوده و این نشان دهنده سطح بالای این کنفرانس است.

بررسی پروپوزال های دانشجویان رشته کنترل و بحث و تبادل نظر در خصوص نقاط ضعف و قوت آن ها و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی با مدیران صنایع مختلف، به منظور ایجاد ارتباط بیشتر دانشگاه با صنعت از دیگر بخش ها و اهداف این کنفرانس است.

با توجه به حضور دانشمندان و پژوهشگران برتر کشور و دنیا در این کنفرانس، برگزاری این سمینار علمی از اهمیت بسیار بالایی برای جامعه علمی کشور و منطقه خاورمیانه برخوردار است.