عابدینی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – قزوین– نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: هدف دشمنان اسلام، ضربه زدن به ایران است و به برکت هنر و تدابیر رهبری است که آن‌ها وارد جنگ با ما نشده‌اند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی ظهر دوشنبه در دیدار اساتید و طلاب حوزه علمیه خواهران استان قزوین که در مدرسه علمیه کوثر برگزار شد، با اشاره به وقایع پیش از انقلاب و ظلم‌های نظام شاهنشاهی اظهار کرد: بسیاری از انقلابیون زیر شکنجه‌های ساواک به شهادت رسیدند و خاطرات آن‌ها که مربوط به ظلم و ستم نظام شاهنشاهی بود، به مردم منتقل نشد.

وی بیان کرد: زمانی مرز انقلاب، محدود به دیوارهای مدارس فیضیه و دارالشفا بود، هر چند روحانیون و طلاب در این دو مدرسه هم به شدت تحت فشار ساواک قرار داشتند.

آیت‌الله عابدینی با تأکید بر این‌که باید شرایط و جایگاه مردم ایران را پیش و پس از انقلاب مورد بررسی قرار دهیم، اذعان داشت: پیش از انقلاب، مردم ایران از سوی امریکایی‌ها مورد بی‌حرمتی، تحقیر و ظلم قرار داشتند؛ به گونه‌ای که یک نظامی ما با درجه سرهنگی باید به یک استوار امریکایی احترام نظامی می‌گذاشت.

امام‌جمعه قزوین ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی ایران، جهان اسلام صاحب عزت و جلال شد و با معرفی اسلام ناب به جهان، مرزهای انقلاب اسلامی و جنگ به مرزهای عراق، سوریه، لبنان، فلسطین و یمن توسعه پیدا کرد.

وی یادآور شد: متأسفانه عده‌ای می‌گویند که ما پول اضافی نداریم با داعش مبارزه کنیم؛ این تعبیر اشتباهی است چرا که هدف دشمنان اسلام، ضربه زدن به ایران است و به برکت هنر و تدابیر رهبری است که آن‌ها وارد جنگ با ما نشده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با تأکید بر این‌که تبلیغ اصل انتخابات ممنوع نیست، افزود: تشویق مردم به حضور پرشور مردم در انتخابات موجب ناامیدی دشمنان و اقتدار بیش از پیش جمهوری اسلامی ایران خواهد شد و این مهم وظیفه طلاب و روحانیون است.