1427816587141_ali anvar-22.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس دبیرخانه هیئت امناء دانشگاه آزاد لرستان با تاکید برنگاه ویژه رئیس دانشگاه آزاد به مسائل فرهنگی، تصریح کرد: بستر مناسبی برای عمق بخشی به مسائل فرهنگی دانشگاه‌ها در اردوهای راهیان نور فراهم است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بهروز دوستی در جلسه هماهنگی اردوهای راهیان نور و دومین کنگره شهدای دانشجوی استان، افزود: بودجه فرهنگی مناسبی برای دانشگاه آزاد لرستان در سال ۹۵ پیش‎بینی شده که امیدواریم در جلسه هیئت امناء این دانشگاه که به زودی در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد برگزار می‎شود این بودجه به تصویب برسد.

وی اظهار کرد: در چهار واحد دانشگاه آزاد خرم‎آباد، بروجرد، دورود و الیگودرز به دلیل بالا بودن تعداد دانشجویان مشکل بودجه فرهنگی نداریم ولی در مراکز سرانه‎های فرهنگی پایین‎تر است و با این حال امیدواریم که با حمایت مالی واحد خرم‎آباد از مراکز زمینه برای اعزام دانشجویان به اردوهای راهیان نور به خوبی فراهم شود.

دوستی در پایان خاطرنشان کرد: باید با استفاده از ابزار مختلف از جمله هنر عمق بخشی فرهنگی در حوزه‎های مختلف به‎ویژه در زمینه اقتصاد مقاومتی و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانشجویان صورت بگیرد.