IMAGE634930702173210000.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دانشگاه قرآن و حدیث برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ از میان طلاب علاقه مند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون اختصاصی دانشجو می پذیرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، پذیرش دانشجو در این دوره به شیوه های حضوری و مجازی است و خواهران و برادران طلبه برای نام نویسی در این دوره می توانند از یکم تا ۳۰ بهمن ماه به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه قرآن و حدیث به نشانی qhu.ac.ir مراجعه و از منابع آزمون و شرایط آن نیز اطلاع کسب نمایند.

در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد حضوری و مجازی پذیرش دانشجو در رشته هایی همچون:”کلام امامیه”، “علوم و معارف نهج البلاغه”، “تفسیر روایی”، “علوم قرآن و حدیث”، “ارتباطات گرایش حج و زیارت” و “روان شناسی اسلامی گرایش روان شناسی مثبت گرا” و علوم حدیث در سه گرایش کلام و عقاید، نهج البلاغه” و” تفسیر اثری” انجام می شود.

بر پایه این گزارش، زمان برگزاری آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو در این مقطع تحصیلی ۲۷ فروردین ماه می باشد و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۳۷۱۷۶۵۶۱-۰۲۵ و ۳۷۱۷۶۳۵۰-۰۲۵ تماس حاصل نمایند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث، تحصیل در دوره حضوری این دوره در محل دانشگاه قرآن و حدیث در شهر مقدس قم انجام می شود.