حسینی بوشهری.jpg سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر حوزه‌های علمیه کشور مجوز تاسیس ۵ مدرسه علمیه را ابلاغ کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، موافقت اصولی تاسیس و مجوز این مدارس علمیه به صورت دو ساله و موقت است که از سوی شورای گسترش حوزه‌های علمیه صادر شده و آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری آنها را ابلاغ کرد.

یکی از این مجوزها مربوط به مدرسه علمیه ائمه اطهار(ع) است که طبق تقاضای آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) صادر شده و این مدرسه علمیه اقدام به پذیرش طلاب در دوره عمومی سطح یک خواهد کرد.

مدرسه علمیه برادران خاتم الانبیاء(ع) در شهر نوکنده از توابع استان گلستان، از دیگر مدارسی است که مجوز آن بنا به تقاضای محمد رضایی صادر شده است.

شورای گسترش حوزه‌های علمیه همچنین با اعطای موافقت اصولی تاسیس مدرسه علمیه امراللهی در شهر قم بر اساس تقاضای علی امراللهی موافقت کرد.

موافقت اصولی تاسیس مدرسه علمیه جوادالائمه(ع) در شهر قرءضیاالدین از توابع استان آذربایجان غربی با تقاضای محمود ابراهیمی و نیز موافقت اصولی تاسیس مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) در شهر زرنق از توابع استان آذربایجان شرقی طبق تقاضای محمد فیضی از دیگر مصوبات شورای گسترش حوزه‌های علمیه است.