n00498305-b.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  ‌مدیر مرکز مشاوره دانشگاه لرستان از توسعه مراکز مشاوره در خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، دریکوند در جمع خبرنگاران از راه اندازی مرکز مشاوره دانشکده کشاورزی این دانشگاه خبر داد و گفت: با توجه به تاکیدات وزارت علوم بر تقویت مراکز مشاوره اخیرا این مراکز در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه لرستان دایر شده است.

وی با بیان اینکه در کنار مراکز مشاوره مسئله پیشگیری از اعتیاد نیز در دانشگاه لرستان پیگیری می‎شود، افزود: اخیرا با مساعدت رئیس دانشگاه لرستان ۱۰ نفر مشاور جدید به ظرفیت مراکز مشاوره این دانشگاه اضافه شده است و با این حال امیدواریم که به سمت پویایی این مراکز حرکت کنیم.

مدیر مرکز مشاوره دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه بیشترین مراجعات به مراکز مشاوره دانشگاه لرستان به خاطر مشکلات تحصیلی و برخی اختلالات روانی است، ادامه داد: ضرورت دارد که با تامین اعتبارات لازم کارگاه های گروه درمانی یا روان درمانی گروهی و همچنین کارگاه های پیشگیری و ابراز وجود در دانشگاه برگزار شوند.

دریکوند در پایان تاکید کرد: در حال حاضر کارگاه های پیشگیری برای بخشی از دانشجویان برگزار می شود اما ضرورت دارد که این کارگاه ها سایر دانشجویان را تحت پوشش قرار دهند.