1452613936635_amin khosroshahi-18.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  پیشنهاد «اضافه شدن درس فرهنگ تقریب به دروس عمومی دانشگاه‌ها» در شورای تخصصی حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، جلسه ۵۳ مجمع شورای تخصصی حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید پارسانیا در محل این شورا در شهر مقدس قم برگزار شد.

در این جلسه پیشنهاد «اضافه شدن درس فرهنگ تقریب به دروس عمومی دانشگاه ها» که از سوی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در راستای رشد علمی و فکری جوانان مسلمان و آماده سازی آنان برای همکاری متقابل و تحکیم اتحاد ملی و انسجام اسلامی مطرح شده بود، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، اعضاء شورای تخصصی حوزوی ضمن با اهمیت خواندن فعالیت های انجام شده در رابطه با تقریب فرق و مذاهب اسلامی، بر ضرورت ارائه این مباحث به همه دانشجویان علی الخصوص دانشجویان شاغل به تحصیل در در دانشگاه ها و مراکز آموزشی استان‌هایی که دارای تنوع مذاهب هستند، پیشنهادهایی را نیز در این رابطه مطرح کردند.