1445854149468_43873.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس دانشگاه لرستان با بیان اینکه متاسفانه ۲۴۰ پرونده بلاتکلیف بورسیه داریم که چالش‌زا هستند، گفت: این پرونده ها طی سال‌های ۸۹ تا ۹۲ بدون توجه به سهمیه و ظرفیت تعیین شده از سوی دفتر نظارت و اداره کل بورس وزارت علوم تشکیل شده‌اند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، دکتر خسرو عزیزی در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت بورسیه دانشجویان دانشگاه لرستان بیان کرد: پرونده بورسیه در دانشگاه لرستان به سه بخش دانشجویان در حال تحصیل، فارغ التحصیلان و دانشجویان بلاتکلیف تقسیم می‌شود.

وی اظهار کرد:در پرونده دانشجویان بورسیه دانشگاه لرستان، ۹۵ دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل هستند و حکم بورس گرفتند، که بعد از فراغت از تحصیل جذب می شوند. دانشجویان فارغ التحصیل نیز که ۲۹ نفر هستند که کارهای اولیه از لحاظ صلاحیت علمی و عمومی آنها انجام شده و در شرف استخدام هستند.

عزیزی یادآورشد: از سوی اداره کل بورس دانشجویان خارج وزارت علوم به دانشگاه لرستان اعلام شده که دانشگاه سهمیه بورس ندارد و چنانچه سهمیه‌ای اختصاص یابد پرونده‌های بلاتکلیف تعیین تکلیف می‌شوند.

رئیس دانشگاه لرستان در پایان تصریح کرد: دانشجویانی که در فراخوان بورس شرکت کرده و موفق به دریافت حکم بورس نشدند در صورت نیاز دانشگاه و تایید صلاحیت علمی و عمومی جایابی خواهند شد.