erfan khoshkhoo (22 of 39).jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دبیر ستاد ازدواج دانشجویی لرستان گفت: شش مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه‌های لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت الاسلام قدرتی در جلسه ستاد ازدواج دانشجویی دانشگاه‌های لرستان که در محل دانشگاه آزاد خرم‌آباد برگزار شد، بیان کرد: مراسم ازدواج دانشجویی ۶۰۰ زوج دانشگاه‌های استان در قالب شش مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه لرستان و به صورت تجمیعی که اختیاری است با سایر دانشگاه‌های هر شهرستان در دانشگاه آزاد خرم آباد، الیگودرز، بروجرد و دورود اواخر اسفند و یا فروردین سال آینده برگزار می‎شوند.

وی اضافه کرد: زوج های دانشجویی که در سامانه ازدواج دانشجویی ثبت نام کرده‎اند به مشهد مقدس مشرف می شوند.

قدرتی افزود: با برنامه‎ریزی‎های انجام شده، ۴۰۰ هزار تومان نیز هدیه به هر زوج دانشجو اهدا می‎شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان با اشاره به اینکه در حال رایزنی با بانک ها برای اختصاص وام های بلاعوض و یا قرض الحسنه به زوجهای دانشجو هستیم، گفت: دانشگاه آزاد به مانند گذشته به هر زوج دانشجوی این دانشگاه ۱۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‎کند.

قدرتی در پایان برگزاری کارگاه‌های ازدواج با حمایت، و نظارت دبیرخانه ستاد ازدواج دانشجویی را از دیگر برنامه‎های پیش بینی شده در استان برشمرد و تصریح کرد: این کارگاه‌ها با سه محور آگاهی های پیش از ازدواج ویژه مجردها و مهارت های همسرداری و زندگی و تربیت فرزند ویژه زوج های دانشجو برگزار می شوند.